İstanbul’da Oto Çekici Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da oto çekici fiyatları duruma göre diğer illere kıyasla daha fazla olabilmektedir. Belirtilen ücret firmadan firmaya göre farklılık gösterebilir. Ayrıca bu ücrete mesafe ve kullanılacak ihtiyaç duyulan ekipmanların giderleri de eklenince oto çekici ücretleri 2 ve hatta 3 katına çıkabiliyor.

İstanbul’da Oto Çekici Fiyatları Standart Mıdır?

Çekici ücretlerinde standart olan bir ücret uygulaması olmadığı için ücretler arası farklılıklar oluşuyor. İstanbul, trafik yoğunluğunun çok fazla olduğu, otoyol köprü geçiş ücretlerinin de dahil edilmesi gereken bir ildir. Hızlı ve güvenli bir şekilde araca yer değiştirme işlemi yapılması için öncelikle rota çizilmelidir. Belirlenen yol alternatifleri değerlendirilmelidir. Belirlenen hatlar üstünden dilediğini tercih etme hakkı araç sahibine bırakılır. Hız, maliyet ve sizi etkileyen diğer etmenlere göre dilediğiniz hattı seçme hakkınız bulunur. Buna bağlı olarak da oto çekici ücreti belirlenir.

Oto Çekici Hizmetlerinde Etkili Diğer Etmenler Nelerdir?

Oto çekici fiyatı belirlenme aşamasında, kurtarma çalışmasına ayrılan zamanda önemli etmenler arasındadır. Mesafenin yakın olması çıkacak olan ücretin az olması anlamına maalesef gelmemektedir. Aracın türü, kurtarma işlemi yapıldıktan sonra bırakılması gereken yere ne şekilde ulaştırıldığı ve bunun gerçekleşmesi için ne kadar süre geçtiği önemlidir. Yine de şirketlerin ücret politikaları da İstanbul için önemlidir. Sonuçta çok fazla hizmet veren firmalar İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere iki yakaya sahip kalabalık bir şehirdir. Bu yüzden harita yardımı ile en yakın çekicilerden destek almak her zaman avantaj sağlar.

Oto Çekici Ücretleri Şehire Bağlı Olarak Değişiklik Gösterir Mi?

Oto çekici hizmetinin sağlandığı şehre göre fiyatlar değişiklik gösterir. Çünkü büyük illerde trafik yoğunluğu, km cinsinden mesafe, otoyol köprü gibi geçiş ücretleri gibi ekstra çıkabilecek ücretler vardır. Büyük şehirlerde oto çekici hizmetleri daha maliyetli olmaktadır.

Leave A Comment