Kadıköy Çekici

Çatallı çekici, üç başlı çekici gibi farklı çeşit ve modele sahip çekicilerin temel görevi; yolda zor durumda kalmış olan insanların yardımına koşmaktır. Anlık bir kaza yaşamış ya da birdenbire arıza oluşturmuş araçlarınız firmamız tarafından yönlendirilen çekiciler ile yerlerinden alınmakta ve en yakın oto tamircisine teslim edilmektedir. Çekiciye en çok ihtiyacı olan illerin başında şüphe yok ki İstanbul ve Ankara gelmektedir. Bu illerde ve 81 ilin tümünde olmazsa olmaz çekiciler, sizleri zor durumlarınızda yalnız bırakmamaktadır. Dinamik kadrosu ile firmamız, sizlere hızlı ve pratik şekilde hizmet verebilmek için sürekli çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar arasında mağdur olmamanız için sizlere uygun fiyat aralığı sunabilmek de vardır. Kadıköy Çekici tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini göz önüne almaktadır.

Konu Başlıkları

Kadıköy Yol Yardım

Bulunduğunuz noktalara yakın konumlarda yer alan firmamızın, tüm yol yardım hizmetlerine web sitemiz sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilir ve oradan detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sizlere sunulan yol yardım hizmetleri farklı boyutlarda araca hizmet edebilmek adına farklı boyutlarda çekiciler ile gerçekleştirilmektedir. Sizler müşteri hattımızı arayarak yardım talep ettiğiniz anda öncelikle bulunduğunuz yer sorulmakta ve ardından aracınızın marka ve modeli öğrenilmektedir. Buna uygun olarak yönlendirilen oto çekici modelleri, sizlerin mağduriyet yaşamaması için hızlı bir şekilde yanınıza ulaşmaktadır. Bu süre şehre bağlı olarak maksimum 30 dakika olmaktadır. Araçlarınızın kaza anında trafiği felç etmemesi ve hemen tamir edilmesi için en yakın oto tamirciye ulaşım işlemleri çekiciler sayesinde Kadıköy Yol Yardım tarafından sağlanmaktadır.

Kadıköy Oto Kurtarma

Firmamız bünyesinde sadece tek tipte ve modelde çekiciler değil, birden fazla çekici modeli yer almaktadır. Bu modeller arasında en sık kullanılanlar; kayar platformlu çekiciler, çatallara sahip çekici ve tepe çekicilerdir. Çekicilerin tek amacı zor durumda kalmış insanlara yardım etmek olmamakta aynı zamanda uzun yolculuklarda araçların şehirler arası transfer işleminin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Araçlarınız sizin seçimlerinize bağlı olarak tekli ya da ikili şekilde şehirler arası yolculuk gerçekleştirmektedir. Şehirler arası yolculuklar Kadıköy Oto Kurtarma tarafından yönlendirilen özel çekiciler ile yapılmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve yardım talebi oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment