Kandilli Çekici

Trafikten çekilmiş, kazalı, sıfır araçların taşınması gibi dikkat gerektirecek işlemler profesyonel bir ekip tarafından yapılmadığı sürece büyük masraflarla karşılaşılabilmektedir. Kandilli çekici tam donanımlı araçları ve tecrübeli personeli ile taşınması gereken motorlu araçlarınızı büyük bir özenle yükleme ve indirme işlemini yapmaktadır. İşlem sırasında aracınıza zarar verilmemektedir. Araç takip sistemleri sayesinde bulunduğunuz yere en yakın oto çekici aracımız yönlendirilmekte ve zamanınız size kazandırılabilmektedir. Yürüyemez durumdaki araçların itina ile taşınması sağlanmaktadır. Ayrıca tekne, yat taşımacılığı da özenle yerine getirilmektedir.

Konu Başlıkları

Kandilli Yol Yardım

Araçla seyahat etmenin en tehlikeli tarafı yolda kalma durumudur. Zaman kaybı ve çaresizlik bu durumlarda kendini gösterir. Kaza, arızalar, lastik patlaması, yakıt bitmesi yolda kalınabilecek durumlardır. Böyle zamanlarda profesyonel yardımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kandilli yol yardım gezici ve GPS takip sistemli araçları sayesinde konumunuza en yakın aracı yönlendirerek zamandan kazanmanızı sağlamaktadır. Zor zamanınızda hızlı müdahale büyük bir önem taşımaktadır. Tam donanımlı araçları sayesinde basit arızalara anında müdahale edilebilmekte ve yolunuza huzurla devam etmeniz sağlamaktadır. Basit arızalar en fazla elektriksel donanım sistemlerinden, lastik patlamalarından, yağ azalmasından oluşmaktadır. İşinde tecrübeli personel sayesinde basit arızalar olay yerinde hızla giderilmekte ve zaman kaybınız önlenebilmektedir. Olay yerinde çözülemeyecek arızalarla karşılaşan, kaza sonrası yürüyemeyecek duruma gelen araçlarınız ise en yakın bölgeye güvenle çekilmektedir. Hızlı müdahale ile maliyetiniz azalmakta, yol yardım hizmetleri sayesinde yolda kalma derdine son verilmektedir.

Kandilli Oto Kurtarma

Şehir içi veya şehir dışı, seyahat öncesi veya yol sırasında aracınızın başına gelebilecek her türlü olumsuzluklara karşı Kandilli oto kurtarma ekibi 7/24 hazır beklemektedir. Gezici araçlar sayesinde bulunduğunuz konuma en yakın araç yönlendirilerek hem zamandan hem maliyetten kazanmanız sağlanmaktadır. Kaza ve basit arızalar dışında oto kurtarma faaliyetinin oluşabileceği her durumda yardımcı olunmaktadır. Öyle ki kış şartlarında aracınız karda kalabilir ve hareket edemeyebilir. Yağmurlu zamanlarda toprak yolda çamura saplanabilirsiniz. Aracınızın başına gelebilecek ve sizi yolda bırakabilecek her olumsuzluğa karşı halatla kurtarma, çoklu kurtarma ve vinç hizmetleri gibi tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel personelimizle hizmet vermekteyiz. Oto harici traktör, kamyon ve otobüsleriniz de uygun koşullarda kurtarılmaktadır. Huzurlu bir yolculuk için başınıza gelebilecek her sorunda hızlı ve güvenli hizmet verilmektedir.

Leave A Comment