Kavakpınar Çekici

Kavakpınar çekici olarak her türlü kurtarma ve araç taşıma işlerini profesyonel bir anlayış ve titizlikle yapmaktayız. Trafik kazası, arızalanma veya yeni taşıt alımı gibi sebeplerle ortaya çıkan çekici ihtiyaçlarında araca zarar vermeden hassas olarak taşıma işi gerçekleştirilmektedir. Hızlı ve seri olarak istenen yere giderek emniyetle araçlar yüklenerek istenen konuma indirilmektedir.

Konu Başlıkları

7/24 hızlı Çekici Hizmetleri

Çekici hizmetlerimiz, hafta içi veya hafta sonu olacak şekilde 7/24 kesintisiz olarak verilmektedir. Yolda kalmanın ne kadar stresli ve istenmeyen bir durum olduğunun farkında olarak, çekici ihtiyacı haberinin alınması ile birlikte kısa süre içerisinde hizmet istenen konuma gidilmektedir. Yüklenecek aracın yanına gelindiğinde kısa bir keşif sonrası her türlü emniyet tedbirleri alınarak ve gerekli bağlantılar yapılmaktadır. Kavakpınar Çekici olarak Araca zarar vermeyecek şekilde yükleme yapılır. araç istenen yere kadar emniyetle götürülmekte ve yine aynı şekilde hassas olarak indirilmektedir. Güvenilir, disiplinli ve uzman kadro vasıtasıyla herhangi bir endişeye mahal vermeden zor durumdaki araçlar kurtarılmaktadır.

Kavakpınar Çekici Firmamız

Kavakpınar çekici araç filosu ve kalifiye personeli ile çekici firmaları arasında ön plana çıkmaktadır. Araç kurtarma faaliyetleri için tam teçhiz edilmiş çekici araçlarında her türlü durumda kurtarma yapabilecek donanım bulunmaktadır.

Araçların emniyetle taşınması için çekicilerin sigortalı ve lisanslı olması gerekmektedir. Çekiciler son sistem teknoloji ile donatılmış, sigortalı ve lisanslı olarak faaliyet göstermektedirler. Bu sebeple yapılan her türlü işte endişe edilmeden taşıma yaptırılabilmektedir. Oto Çekici filosunda çalışan tüm sürücü ve personel her türlü bilgi donanımı ve eğitime sahiptirler. Bu sayede süratli ve emniyetli bir taşıma rahatlıkla gerçekleştirilmektedir.

Kavakpınar çekici firmaları arasında, işinin kalitesine ve hızına önem veren firmamız, yapılan iş esnasında konum bilgisini müşterilerimiz ile aralıksız olarak paylaşmaktadır. Bu sayede aracın nerede olduğu, ne zaman istenen konuma geleceği müşterilerimiz tarafından bilinmekte, buna göre zaman planlaması yapılabilmektedir.

Kavakpınar Çekici Fiyatları

Kavakpınar çekici fiyatları yapılan işin mesafesine ve aracın durumuna göre değişebilmektedir. Yolda kalındığında veya başka bir sebeple araç taşıma hizmeti alınmak istendiğinde, disiplinli, dürüst ve hassas çalışan personelimiz ile uygun ve rekabetçi fiyatlarımızla kaliteli hizmet sunmaktayız. Pendik Çekici hizmetleri ile Gece gündüz her saatte tereddüt etmeden telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, uygun fiyatlı çoklu çekici hizmetimizdende faydalanabilirsiniz.

Leave A Comment