Kaynarca Çekici

Kaynarca çekici hizmeti vermekte olan firmamız aracılığıyla belirli bir hasar ya da arıza durumu sonucunda yolda kalan müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunlar uzman kişiler tarafından çözülmekte ve aracın trafik akışı içerisinden hızlı bir biçimde alınması sağlanabilmektedir.

İstanbul trafiğinin önemli bir ayağı olan Kaynarca bölgesinde trafik kazaları da çok fazla yaşandığı için herhangi bir kaza durumu karşısında da hızlı bir biçimde firmamıza ulaşmanız halinde istediğiniz adrese kurtarıcı ekiplerimiz gelmektedir.

Kaynarca oto kurtarıcı olarak çalışmakta olan firmamız aynı zamanda araçlarınızın yolda kalma nedenlerini de detaylı muayeneler sonucunda tespit ederek, problemin yeniden yaşanmasını önlemeye yönelik araç onarım basamaklarını sizlerle paylaşmaktadır.

Konu Başlıkları

Oto Çekici Hizmetlerinde Araç Tamiri

Araç çekme hizmetleri anlık olarak sizleri karşılaştığını problemlerin içerisinden kurtarmaktadır. Fakat araçların belirli bölgelere çekilmesinden sonra da gerekli hasar tespitinin ve tamirinin yapılması gerekmektedir.

Firmamız tarafından hizmet almakta olan müşterilerimizin Kaynarca oto çekici hizmetinin yanı sıra sanayide güvenilir bir yer aramasına gerek kalmadan firmamız yetkili personelleri tarafından destek hizmet almaları da mümkün olmaktadır.

Kaynarca çekici hizmetlerimiz ve araç tamiri hizmetlerimiz için çalışmakta olan personellerimiz araçların elektrik aksanından motor bakımına kadar pek çok konuda uzman olmaları sebebiyle aracın neden bir hasar oluşturduğunu tespit ederek sizlere konuya ilişkin detaylı araç muayenesi planlaması sunabilmektedirler.

Oto Çekici Hizmetlerinde Ücret Politikaları

Oto çekici hizmetlerimizde fiyat belirlenirken genel olarak sabit bir planlama yerine müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bir ücretlendirme yapılmaktadır. Aracın nereden çekilip ne kadar mesafeye götürüldüğü ve araç büyüklüğü gibi standartlar ücretleri belirlerken en önemli kriterler olarak bilinmektedir.

Ücret politikalarımız aynı zamanda alınmakta olan destek hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Araç tamiri ya da muayenesi yaptırmak isteyenler ile yalnızca aracını çektirmek isteyenler için farklı ücretlendirmeler söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle aldığınız hizmet esnasında sizlerle iletişime geçilerek ücret konusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

Kaynarca çekici hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize oldukça hesaplı ücretler ile sektörün en kaliteli hizmetleri verilmekte olduğu için bireysel değerlendirmeler ile ücret bilgilendirmeleri verilebilmektedir.

Leave A Comment