Koşuyolu Çekici ve Yol Yardım

Arıza veya kaza halinde hız ve güven oldukça önemlidir. Donanımlı araçlar ve deneyimli personel ile 7/24 motorlu araç sahiplerine yardımcı olunmakta hız, güven ve kalite ilkeleriyle hareket edilmektedir. Zor durumlarda Koşuyolu çekici en yakın aracı yönlendirerek hızlı ve düşük maliyetli bir hizmetin kapılarını aralamaktadır. Profesyonel personeli ile güvenli bir müdahale gerçekleştirilmekte, tecrübeler sizlerle paylaşılmaktadır. Seyahat öncesi ve seyahat sırasında meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı hızlı ve güvenli oto çekici hizmetleri verilmektedir. Çekim işlemleri sırasında tecrübe şarttır. Aksi takdirde beklenmedik yeni masraflar çıkması olasılık dahilindedir. 

Konu Başlıkları

Koşuyolu Çekici ve Yol Yardım

Hizmetler sadece çekici ile sınırlı değildir. Seyahat öncesi veya yol esnasında kaza veya arızalarla karşılaşmak içten bile değildir. Yolda kalmanız halinde basit arızalar, lastik değişimi ve yakıt takviyesi gibi işlemlerde hızlı ve güvenli hizmet sunulmaktadır. Koşuyolu yol yardım sayesinde yolda kalmaya son verilmektedir. Küçük arızalar ve başa gelebilecek küçük talihsizlikler olay yerinde deneyimli personel tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Zamanınızın çok değerli olduğu bilinmekte ve hizmetlerimiz bu doğrultuda yürütülmektedir. Arızanın giderilemeyecek durumda olması veya aracın yürüyemez durumda olması halinde aracınız yeterli donanıma sahip araçlarımız tarafından çekilmektedir. Halatla kurtarma, çoklu kurtarma ve aracınızın durumuna göre kurtarma hizmetlerimiz mevcuttur. Motosiklet gibi küçük araçlardan otobüs ve kamyon gibi araçlara kadar çekici ve yol yardım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Koşuyolu Oto Kurtarma

Şehir içi ve şehir dışı konumunuz bizim için önemli değildir. Bulunduğunuz yere en yakın araç yönlendirilerek sizleri zor durumlardan kurtarmak için hızlı bir şekilde çalışılmaktadır. Yol öncesi veya yola çıktıktan sonra oluşabilecek her tür olumsuzluklara hızlı müdahalelerle zamanınız size geri kazandırılmaktadır. Koşuyolu oto kurtarma basit arızalarda yerinde müdahale, olumsuz koşullarda ise çekici ile oto kurtarma hizmetlerinde bulunmaktadır. Lastik değişimi, yakıt takviyesi veya elektrik arızaları gibi basit arızaların çözümleri deneyimli personel tarafından olay yerinde giderilmektedir. Yerinde çözülemeyecek arızalar veya kaza sonrası yürüyemez hale gelen araçlarınız güvenle çekilmekte ve talep ettiğiniz yere güvenle taşınmaktadır. Mevcut bölgeyi tanımamanız halinde tecrübeli personelimizden yardım talep edebilirsiniz. Sizin için en uygun yerleri bildireceklerdir. 7/24 hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet almak için yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Leave A Comment