Küçükyalı Çekici

Küçükyalı Çekici, profesyonel ve hızlı ekibi ile çekici araçlarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Firmamız sizlere 7 gün 24 saat her türlü yük taşıma işlemi sırasında ya da belirlenmiş bir rotaya aracınızın ulaşım işlemi sağlanırken destek vermektedir. Çekicilere sıklıkla yoğun trafik ortasında rastlandığı görülmektedir.

Konu Başlıkları

Kalabalık Şehirlerde Hızlı Çekici Hizmeti

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde kimse aracı arızalansın istemez. Ancak arıza durumunun günü ve saati belli olmadığı için her an ortaya çıkıp sizi ve trafiği zor durumda bırakabilmektedir. Bu gibi durumlarda bir telefon kadar yakın olan firmamızın aralıksız sağladığı hızlı çekici hizmeti desteği mevcuttur. Birdenbire yaşanan arızalar sizlere zor saatler yaşatmakta ve içinden çıkılamayacak sorunlara neden olmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan çekici hizmeti sayesinde trafikte stres yaşamadan hızlı ve güvenilir hizmet almanız hedeflenmektedir.

Küçükyalı Çekici Fiyatları

Küçükyalı çekici fiyatları arıza yaşanan ve yerinden oynatılmak istenen aracın boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Sadece fiyata etki eden neden bu değildir. Bunun yanı sıra aracın alınacağı konum ile götürülmesi istenen konum arasındaki mesafenin km cinsinden değeri de fiyata etki eden nedenler arasında sayılabilmektedir. Fiyatları birbirinden farklı olan çekicilerin her ne kadar gerçekleştirdikleri fonksiyonlar birbiri ile benzer olsa da kullanım amaçları değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı çekiciler yalnızca trafikteki araçlarda yaşanan sorunlar için aracın taşınma işlemini sağlarken bazı çekiciler ise sanayi alanında kullanılmak üzere özel olarak üretilmişlerdir. Ayrıca Firmamızdan Küçükyalı Lastikçi hizmetinden’de yararlanabilirsiniz.

Küçükyalı Çekici Firmaları

Küçükyalı çekici firmaları farklı tipte araçların arıza durumunda trafiğin içinden ya da park halinde iken alınarak uygun ve en yakın servise götürülmesini sağlamaktadır. Bu işlem gerçekleştirilirken çatallı çekici, kayar platform, tepeden oto çekici veya oto transfer çekicilerden en uygun olanı hızlı bir şekilde arıza veren aracın yanına gönderilmektedir. Bu gönderme işlemi çekicilerin kendilerine ait özelliklerin hangisi kullanılmak isteniyorsa ona göre yapılmaktadır. Çekicilerin sık kullanılan isimlerinden birinin de kurtarıcılar şeklinde olduğu bilinmektedir.

Siz de aracınızla ilgili bir çekici hizmetine ihtiyaç duyarsanız hiç zaman kaybetmeden irtibat numaralarımızdan ya da web adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimiz 7 gün 24 saat aralıksız devam etmektedir.

Leave A Comment