Kurfalı Çekici

Kurfalı çekici olarak bulunduğunuz konum neresi olursa olsun sizlere yardımcı olmaktayız. Çekici araçlarımız 7 gün 24 saat çalışmaya devam ederek sizi zorlu araç problemlerinden kurtarmaya devam eder.

Konu Başlıkları

Araç Çekici Hizmeti

Otomobil, motosiklet, tekne, karavan, ağır vasıta ve minibüs gibi araçlar arıza yaşadıkları durumda mutlaka çekici çağırmalıdır. Araç çekici Hizmeti ile trafik kazalarında, akü bitmesi gibi yolda kalma durumlarında, aracın çamura saplanmasında veya herhangi bir sebeple yolda kalması durumunda sizlere yardımcı olur.  Öncelikle bulunduğunuz konuma gelerek aracınızı çekici aracına yükler ve sizi istediğiniz tamir bakım alanına ulaştırır..

Aracınızla hangi sorunu yaşadıysanız ilk olarak panik yapmamalısınız. Direkt olarak bize ulaştığınızda sizi yönlendirerek bir an önce istediğiniz hizmeti almanıza yardımcı olan firmamız uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. Bize konum bilgisi gönderdikten sonra hızlıca yanınıza ulaşıyoruz ve aracınızı bulunduğu durumdan kurtarıyoruz.

Kurfalı Araç Çekici Fiyatları

Uzman çekici kadromuz aracın ihtiyacına göre sizi yönlendirerek en doğru hizmeti almanıza yardımcı oluyor. Kurfalı araç çekici fiyatları aracın yaşadığı soruna ve bulunduğu konuma göre değişebilmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası fiyatlarda birbirinden farklı olabilmektedir. Uygun fiyat politikasıyla En yakın Yol Yardım hizmeti veren firmamıza ulaşarak, hizmetlerimiz ve fiyatlar konusunda bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Yol Yardım Hizmeti

Oto çekici hizmetini en kaliteli ve en uygun fiyata almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Bu konuda özellikle ağır kazaların yaşanması durumunda en hızlı şekilde sizlere ulaşıyoruz. Firmamız araç bakımı konusunda uzman olan araç çekici şoför görevlilerini sizlerin yardımına göndermektedir. Böylece kaza anında ilk yapılması gerekenleri profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere açıklamaktadır. Günün her saatinde hem araç için yol yardım hizmeti hem de servis hizmetini bulunduğunuz konuma getiriyoruz.

Geniş Kapsamlı Çekici Hizmetleri

Kurfalı çekici araç çekici firmamız yalnızca yolda kalma durumlarında yardımcı olmaz. İstenen araçları istenen şehirden farklı bir şehre de taşıyabiliriz. Yeni aldığınız bir aracın kilometre yapmasını ve yorulmasını istemiyorsanız araç çekicilerimiz ile taşıyabiliriz. Bu şekilde lüks araç taşıma, yeni araç taşıma ve şehirlerarası araç taşıma hizmetlerini vermekteyiz. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız sekiz araç taşıma kapasitesine kadar otomobil taşımaktadır. Tekli, ikili ve çoklu araba kurtarma, Oto çekici hizmeti ile sizlerin yardımına ulaşmaktayız.

Leave A Comment