Kurtdoğmuş Çekici

Kurtdoğmuş çekici alanında uzun yıllardır uzman ekipler ile hizmet veren firmamız uygun fiyat aralıklarında hizmetlere sahiptir. Firmamızın yaptığı temel işlev şu şekildedir:

  • İlk aşamada arızalı ya da kaza geçirmiş araç sahibi çekiciye ulaşmaktadır.
  • Eğer araçta sigorta var ise ve sigorta çekici hizmetini kapsıyor ise bireyler sigorta üzerinden çekici çağırabilmektedir.
  • Ardından bireylerden araç ile ilgili veriler talep edilmektedir. Birey aracın konumu başta olmak üzere özelliklerini, marka ve modelini, durumunu karşı tarafa bu kısımda iletmelidir.
  • Ardından ekibimiz o alana araca uyumlu bir çekici gönderecektir.
  • Çekiciler araçları yerlerinden alarak talep üzerine başka bir konuma götürmektedir. Araç sahipleri eğer ister ise aracın sorununun çözülmesi için sanayiye gidilebilmektedir.
  • Sanayide çekici personelimizin önerdiği bir ustaya ulaşılarak aracın tamiri sağlanmaktadır.

Kurtdoğmuş oto çekici firmamız sayesinde araçlarınızı kolay bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Belirlenen kalite standartlarına harfi harfine uyan firmamız sizlerin güvenini de kazanmıştır. Bu sayede pek çok ilçede firmamızın çekici hizmetleri tercih edilmektedir.

Konu Başlıkları

Çekici Hizmeti Olanakları

Çoklu çekici ihtiyacınız için siz de zaman kaybetmeden firmamız numarasını arayabilirsiniz. Yalnızca bir saat değil günün her saati hizmet veren firmamız çekici olanaklarını her model araca yapabilmektedir. Otomobil başta olmak üzere minibüs ve kamyon gibi daha pek çok araç için çekici hizmeti tercih edilebilmektedir. Çekici sayesinde araçların arızalı kısımları bulunmakta ve araçlar düzeltilerek yeniden yola çıkar hale getirilmektedir.

Kurtdoğmuş Çekici Hizmetine Ait Bilgiler

Kurtdoğmuş çekici telefon numarası ya da diğer iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aracınızın yolda kalması ya da park halinde çalışmaması gibi durumlarda aracınızın konumuna giderek alımını sağlamaktayız. Araçlar çekici üzerine bindirilir iken herhangi bir zarar görmemesi için titiz hareket edilmektedir.

Kurtdoğmuş Çekici Fiyatları

Kurtdoğmuş çekici araçlarımızı kullanarak arızalı otomobillerinizi evlerinize taşımaktayız. Aracınızın durumuna ve boyutuna bağlı olarak değişen çekiciler son derece güçlü araçlardır. Çekici fiyatı arıza yapan otomobilin konumu ile en yakın sanayi arasındaki yolun uzun olmasına göre değişmektedir.

Leave A Comment