Salacak Çekici

Başta çok insanın ve arabanın bulunduğu metropol şehirler olmak üzere her şehirde çekicilere sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer adı kurtarıcılar olan bu araçların temel görevi yolda kalmış ve yardıma ihtiyaç duyan tüm insanlara yardımcı olmaktır. İnsanların, araçları arızalandıkları anda ilk yapması gereken şey hiç şüphesiz çekicileri aramak olmaktadır. Araçların yerlerinden güvenle alınıp başka bir noktaya götürülme işlemi çekiciler dışında başka hiçbir araç ile gerçekleştirilmemelidir. Bazı insanlar öndeki araca arızalı aracı bağlayarak çekiciyi aramamaktadır. Bu durum trafiğin sıkışmasına ve diğer insanların gerilmesine neden olmaktadır. Böylesi sorunların hiç yaşanmaması için Salacak Çekici 7 gün 24 saat sizlere destek olmaktadır. 

Konu Başlıkları

Salacak Oto Çekici ve Yol Yardım

Yolda kalmış her boyuttan araca el uzatan firmamız, profesyonel ve yıllardır bu işin içinde olan ekip arkadaşları ile sizlerin yanındadır. Sadece hafta içi değil her gün ve her saat sizlerin yardımına koşan dinamik ekip, oto çekici araçlarını ayaklarınıza kadar getirmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey kaza ya da arıza anında ilk olarak bizi aramaktır. Aranacak her türlü durumda çekici araçlarımız siz nerede olursanız olun en geç yarım saat içerisinde sizlere ulaşmakta ve pratik olarak aracınızı yoldan kaldırmaktadır. Aracın bir çizik dahi almaması için titizlikle hareket edilmektedir. Bu nedenle her model ve markadan arabanız için Salacak Yol Yardım servisine güvenebilirsiniz.

Salacak Oto Kurtarma

Çekici hizmetlerinden yalnızca araçlar arıza yaptığı zaman yararlanılmamaktadır. Aynı zamanda bireyler uzun yollar için araç kullanmak istemezlerse çekici hizmetini birkaç tuş ile arayabilmekte ve araçlar bir şehirden başka bir şehre mesafe fark etmeksizin taşınabilmektedir. Tüm güvenli taşımalar firmamız çekici araçları sayesinde sizlerin bütçesine uygun olarak gerçekleşmektedir. Araçlarınız zarar görmemesi için genel olarak ikili, üçlü ya da dörtlü şekilde taşınmaktadır. Bu taşınma şekilleri sizlerin isteklerinize bağlı olarak değiştirilebilmektedir. Taşınma işlemleri için kullanılan çekicilerin boyutları da yine sizlerin seçimine bağlı olarak ayarlanabilmektedir. Salacak Oto Kurtarma tarafından sağlanan tüm hizmetlere ayrıntılı erişim için verilen numaralarımızdan birini arayabilirsiniz.

Leave A Comment