Sancaktepe Çekici 

Günümüz artık yollarda ve trafiklerde geçmektedir. Hatta büyükşehirlerde sürekli trafikte kalınmaktadır. Yollarda en büyük yardımcımız araçlarımız olmaktadır. Araçlarımızla yollarda ilerlerken sıklıkla kazalarla ve olası sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Trafikte aksi durum yaşamamak, araçlarınızın ani kazalar, akü bitimi gibi sebepler ve bozulmalarla yolda kalması durumunda Sancaktepe çekici hizmetlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Böyle durumlarla karşılaştığınız zaman en güvenli yol olarak çekiciye başvurmalısınız. Çekici filomuzda her türlü tip ve kapasitede aracı çekebilecek güçte çekici bulunmaktadır. Çekicilerin araç türlerine göre farklı çeşitleri mevcuttur. Bunlar çatallı çekici, tepeden çekici, kayar platform ve oto transfer çekicidir. Araçta yaşanan hasar durumlarına göre bu çekicilerden biri tercih edilmektedir.

Konu Başlıkları

Sancaktepe Çekici ve Yol Yardım 

Araçlarınızla ister istemez trafikte sorunlara rastlayabilirsiniz. Araçlarınızın bakımları tam olarak yapılsa dahi ani durumlarla karşı karşıya gelinebilmektedir. Araç sürücüleri zor durumda kaldıklarında  Sancaktepe yol yardım hizmetimiz devreye girmektedir. Seyahati tamamlayamama, lastik değişimi, araç temini, anahtarın kaybolması veya bozulması, araçların kaza ve bozulmaları, gibi durumlarda yol yardım hizmetlerinden faydalanabilirler. Fakat yol yardım hizmetlerine dahil olmayan durumlarda vardır. Araçların yarış aracı olarak kullanılması, araç sürücülerinin madde kullanımı sonrası acil yardım olarak çağırması gibi durumlarda yol yardım hizmeti trafik polisleri gözetiminde gerçekleşmektedir. Yol yardım hizmetlerinden faydalanmak için araç sürücüleri eğer kaskoları varsa kasko firmalarını arayarak ya da internetten ulaşarak yol yardım hizmetlerimizden faydalanabilirler. 

Sancaktepe Oto Kurtarma 

Sancaktepe oto kurtarma yolda mahsur kalmış araçların bir yerden alınıp başka yere taşınması işlemidir. Böylece her gün artan trafiğin yoğunluğu azaltılmakta ve mağduriyetiniz kısa sürede giderilmektedir.  Araçlarımız günümüzde bizim en önemlimizdir. Çünkü araçlarımız hayatımızın kurtarıcısıdır. Araç kurtarma işlemi yetkili kişilerle ve gerekli malzemelerle güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi durumda araçlara zararlar verilmekte ya da kişilere zararlar gelebilmektedir. Bu durumların olmaması için güvenli ve profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. 

Yolda kaldığınızda, aracınız bozulduğunda endişelenmeyiniz. Sancaktepe oto kurtarma olarak her an ve her durumda sizin için yardıma hazırız. Bulunduğunuz konumu bildirmeniz ve aracınızın mevcut sorunlarını doğru şekilde paylaşmanız kısa sürede müdahale edebilmemiz için önemlidir. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın ve yolda kalmaktan kısa sürede kurtulun

Leave A Comment