Selimiye Çekici

Araçların herhangi olumsuz bir nedenden dolayı yolda kalması sonucu, oto çekici hizmetleri devreye girmektedir. Kaza yapmış veya arızalanmış araçlar, Selimiye çekici tarafından bulunduğu yerden alınıp istenilen yere götürülmektedir. Araçlar özel çekici hizmetleri ile olduğundan daha fazla hasar almadan çekici üzerine güvenle yüklenmektedir. Çekici genel olarak her tip aracı çekebilir hatta bazı durumlarda araç birden çekilebilmektedir. İki araç çekebilmesi için araçlardan birinin yürür aksamında herhangi bir hasar olmamalıdır, bu şekilde bir araç çekicinin üzerine alınırken diğer araç materyaller yardımı ile çekicinin arkasından çekilir. Vinçli, platformlu, çatallı veya tepeden olarak farklı isimlere ayrılan çekicilerin hepsi aynı hizmeti farklı biçimlerde müşteriye sunmaktadır.

Konu Başlıkları

Selimiye Çekici ve Yol Yardım

Yolda kalmış tüm araçların çekici hizmetinden yararlanmasına aynı zamanda yol yardım hizmetleri de denilebilir. Selimiye yol yardım, aracın yolda kaldığı noktaya hızlı bir şekilde ulaşarak aracı çekici üzerine almaktadır. Çekici araç sayesinde arızalanmış veya kaza yapmış araç hem daha fazla hasar görmemekte hem de yürür aksamında arıza varsa kolayca araç yerinden kaldırılmış olur. Çekici hidrolik makaralı sistemle ya da vinç sistemi ile hasarlı araçları üzerinde bulunan platforma almaktadır. Platform tekerlerin sabit durabileceği ve aracın hareket etmeden gidebileceği bir biçimde ayarlanmıştır. Özellikle vinçli platform sistemine sahip çekiciler hasarlı veya kazalı araç hareket edebiliyorsa kayar platforma vinç yardımıyla çıkması sağlanır. 

Selimiye Oto Kurtarma

Çekici firmamız en ıssız ya da en işlek yolda kalmış tüm araçların hizmetleri için çalışmaktadır. Selimiye oto kurtarma, binek otomobillerden büyük yük araçlarına kadar tüm araçların çekici ihtiyacını karşılamaktadır. Çekici bir nevi römork sistemi gibi olan arkasında bulunan kayar platform ve vinçli sistemler ile hasarlı veya kazalı araçların tamamını çekebilir. Oto kurtarma en hızlı şekilde gerçekleştirilirken, araç bulunduğu alandan kaldırılır. Aracın yolda kaldığı alan çekici çalışmaları için oldukça fazla önem taşır, çekici aracın yolda kalınan yere ulaşması ve aracı çekiciye alması için yapacağı çalışmalar çekicinin çalışma süresinde değişime neden olabilir. Ayrıca bölgede Lastikçi arıyorsanız Selimiye Lastikçisi olarak hizmet sağlamaktayız. Mobil araçlarımızı bulunduğunuz yere hemen yönlendirebiliriz.

Leave A Comment