Ümraniye Çekici

Çekici ve kurtarıcı şeklinde farklı iki isimle anılan araç ile trafikte sık sık karşılaşılmaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir tarzı metropol şehirlerde sık yaşanan kazalar çekicilere duyulan ihtiyacı artırmaktadır. İhtiyaç duyulan hemen her anda Ümraniye Çekici hizmetimiz sizlerledir. Gerek araç arızası gerekse araçların bir noktadan bir noktaya taşınma işlemi, firmamız çekici araçları tarafından titizlik ile yürütülmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan dinamik kadro, sizlere destek olmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Sizler için uygulanan yeni nesil ve pratik taşıma sistemi ile otomobilleriniz tek bir çizik dahi almadan güvenli şekilde taşınmaktadır.

Ümraniye Yol Yardım

Ümraniye Yol Yardım hizmetinden güvenle yararlanmak için telefon etmeniz yeterlidir. Yol yardım hizmetlerimiz arasında; birbirinden farklı tipe ve boyuta sahip otomobillerin yerinden alınması, taşınması ve istenilen noktaya bırakılması yer almaktadır. Arıza bulunan araçlar en yakın oto tamirciye götürülmekte ve mağduriyetiniz giderilmektedir.

Taşınacak olan aracın marka ve modeli hiçbir şekilde fark etmemektedir. Aracınız hangi marka ya da modele sahip olursa olsun güvenle taşınmakta ve yerine ulaştırılmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamız, bu sayede sizlerin yarı yolda kalmasını engellemektedir. Ulaşılmak istenen nokta ne olursa olsun çekici araçlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Öncelikle otomobillerinize en uygun çekici araç belirlenmekte ve o araç sizin bulunduğunuz noktaya gelmektedir. Daha sonra çekicinin arka kasası indirilmekte ve aracınızın tekerleri ile kolay bir şekilde çekiciye aktarımı sağlanmaktadır. 

Ümraniye Oto Kurtarma

Ümraniye Oto Kurtarma firmamızdan 7 gün 24 saat destek alabilir ve aracınızı nasıl çektireceğiniz konusunda kafanızda yer alan soru işaretlerini giderebilirsiniz. Araç kurtarma firmamız her an oluşabilecek trafik kazalarında daima yanınızda olacaktır. Başta belli bir nedeni yokmuş gibi görünen araç arızalanmalarında araçlar, kısa bir süre daha ilerlemekte ve sonra aniden durmaktadır. Bu sebeple araçta bir kere arıza oluşur ise hemen çekici ile oto tamircisine ulaşılmalı ve aracın tamir işlemi sağlanmalıdır. Firmamız tarafından hizmetinize sunulan işlemlerin tümüne telefon ile günün hemen hemen her saati ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Leave A Comment