Ünalan Çekici

Ünalan Çekici sizler için hızlı ve kaliteli oto çekici hizmeti sunmaktadır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu kısımlarda sık sık meydana gelen kazalardan hemen sonra ihtiyaç duyulan bu hizmet sizlere bir telefon kadar yakındır. En zor zamanınızda en geç yarım saat içerisinde yanınıza gelen çekiciler, araçlarınızı bulundukları yerden alarak en yakın konumda yer alan araç tamircisine götürmektedir. Bu işlemin hızlı yapılabilmesi ve pratik olunması; trafiğin açılması ve diğer araçların rahat bir şekilde hareket edebilmesi için gereklidir. Trafiğin akması, özellikle büyük şehirlerde hayati derecede önemlidir. Ambulansların hastalara zamanında erişebilmesi için trafiğin ilerlemesi gerekmektedir. Bu nedenle zaman kaybetmeden araçların yoldan alınabilmesi için çekici aranmalıdır. Çekiciler araçların yanına hızlı bir şekilde gelerek tıkanan trafiğin eski haline gelmesini sağlamaktadır.

Konu Başlıkları

Ünalan Yol Yardım

Ünalan Yol Yardım hizmetinden yararlanabilmek için aracın tamamen bozulmuş ya da çalışmıyor olması şart değildir. Bu hizmetten uzun yolculuklarda araba kullanmak istemeyen insanlar da rahat bir şekilde yararlanabilmektedir. Kişilerin yapması gereken tek şey aracın bulunduğu konumu ve gitmesi istenen konumu belirtmektir. Bundan sonrası çekicilerin işidir. İnsanlar araçlarını güvenilir bir firmaya bırakarak uçak ile rahat bir yolculuk geçirmekte, ulaşacakları yere vardıklarında ise araçları çekiciler sayesinde oraya ulaşmış olmaktadır. Ayrıca çekicilerin araba taşımaktan başka yerlerde de kullanıldığı bilinmektedir. İnşaat sektöründe tuğla ve buna benzer malzemelerin çatallı çekiciler kullanılarak taşındığı söylenebilmektedir. 

Ünalan Oto Kurtarma

Ünalan Oto Kurtarma başta arızalanmış ya da kaza geçirmiş araçlar olmak üzere pek çok aracı oto tamirciye ulaştırmak ile görevlidir. Diğer ismi kurtarıcılar olan çekicilerin araçları hızlı bir biçimde oto tamircisine ulaştırdığı için bu adı aldığı düşünülmektedir. Kurtarıcıların yaptıkları hizmetlerin tümü, müşteri memnuniyeti ilkesi esas alınarak yürütülmektedir. Kurtarıcılar sayesinde araçlar farklı boyutlara sahip olsalar bile güvenle taşınabilmekte ve istenen noktaya tek bir çizik almadan ulaştırılabilmektedir. Zor anlarınızın kurtarıcısı olan Anadolu Yakası Çekici hizmeti için 7/24 telefon üzerinden ulaşabileceğiniz gibi web adresimizden form doldurarak da erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca uzun yolculuklarınız için araçların taşınma işlemi ile ilgili detaylı bilgiye irtibat numaralarımızı arayarak sahip olabilirsiniz.

Leave A Comment