Viaport Çekici

Viaport çekici firmamız geniş hizmet ağı ile sizlere yararlı pek çok hizmet sunmaktadır. Beklenmeyen bir durumda arıza veren araçlar Viaport oto çekici kullanılarak çekilebilmektedir. Firmamız araçlarınızın kaldıkları nokta fark etmeksizin sizlere yardımcı olmaktadır. Konumlarınız teknolojik olanaklar ile ya da sizlerin verdiği bilgiler ile tespit edilerek ustaların yanınıza ulaşması sağlanmaktadır.

Araçlarda meydana gelen kronik problemlerde yardımcı olmak amacı ile çalışmalar yapmaktayız. Yalnızca kronik sorunlarda değil aynı zamanda anlık gelişen problemlerinizde de firmamızdan destek talep edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kaliteli ve güvenilir hizmet için yanınızdayız. Donanımlı kadromuz ile arabalarınızın sorununa uygun bir sanayi firmasına yönlendirileceksiniz.

Otomobil ya da minibüs kazalarında da çekici hizmetinden yardım alınmaktadır. Araçlarınız için çekici çağırdıktan sonra yapmanız gereken ilk şey aracınızı uygun bir şekilde sağa çekmektir. Ardından da aracınızın arızalı olduğunu belirtmek için dörtlülerinizi yakmanız önerilmektedir. Eğer araçlarınızda yer alan sıkıntı elektrik kaynaklı ise dörtlüler çalışmayacaktır. Bu durumda gerek bagaj kapağı açarak gerekse de reflektör ile aracın arızalı olduğunu belirtebilirsiniz.

Konu Başlıkları

Viaport Çekici Hizmeti Olanakları

Viaport çoklu çekici hizmeti yalnızca bazı araçları kapsamamakta tüm araçlar üzerinde etkili olmaktadır. Çekici hizmetlerimizin tamamında kapsamlı bir çalışma sunmaktayız. Kalite standartları çerçevesinde sunulan hizmetler 7 gün 24 saat sizler iledir. Arızalı ya da kazalı araçlarınız çekilir iken aracınızın güvenli bir şekilde istenen konuma götürülmesi için ustalarımız görev almaktadır. Hizmet detaylarımıza ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz.

Çekici Hizmeti Yararları

Çekici telefon numarası bilgisi resmi web sitemiz ana sayfasında yer almaktadır. Telefon numaramızı kullanarak araçlarınız için uyumlu bir çekici talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yürütülen çalışmalarda araçların özelliklerine yönelik işlem yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz sizlerden aldıkları bilgileri kullanmaktadır.

Viaport Çekici Hizmet Fiyatları

Viaport çekici son derece uygun fiyatlar ile sizlerledir. Çekici fiyatı konusunda daha detaylı veriler için bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetimiz yalnızca şehir içini kapsamamakta şehir dışında da geçerli olmaktadır. Bu nedenle şehir dışında yolda kalan araçlarınız için de kapsamlı bir hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Leave A Comment