Yakacık Çekici

Yol yardım ve çekici işlemleri için Yakacık Çekici olarak her daim hizmete hazırız. 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. Yolculuk sırasında araç arızaları çeşitli nedenlerle meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda ön bir müdahale sonrasında uzman kişilere başvurulması gerekmekteyiz. Yakacık bölgesinde verdiğimiz hizmet ile arızalanmış araçları en yakın bölgeye güvenle taşımaktayız.

Konu Başlıkları

Çekici Araçlarımız Standartlara uygundur

Çekici araçlarımız standartlara uygundur. Araç büyüklüğüne ve özelliğine göre farklı varyasyonda çekici araçlarımız mevcuttur. Yakacık Çekici işlemi sırasında gereken özeni ve dikkati göstermekteyiz. Bu işlemler oldukça uygun fiyata yapılmaktadır. Çekilen güzergahın km cinsinden uzaklığına göre fiyat farklılaşması oluşabilmektedir. Firmamız bünyesindeki araçlar her daim bakımı yapılmış techizat bakımından kaliteli araçlardır. Çalışan personellerimiz ise işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Pendik Oto Kurtarıcı hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

7/24 Çekici Hizmeti

Çekici hizmeti genel olarak arızalanmış ve yolda kalmış araçlara yönelik yapılmaktadır. Bu gibi olumsuz durumların ise saati ve günü yoktur. Yakacık Çekici firmamız her daim hizmet vermektedir. 7 günün her saatinde arayarak bölgemiz dahilindeki her noktaya 7/24 çekici hizmeti alabilirsiniz. Vardiyalı sistem ile çalışma yaptığımızdan her daim hizmete hazır çekici aracımız ve personelimiz bulunmaktadır. Özellikle gece geç saatlerde yolda kalan müşterilerimizi hızlı bir şekilde en yakın konaklama bölgesine de ulaştırarak mağduriyetlerini minimize etmekteyiz. Hizmette sınır olmaz ilkemiz ile önceliğimiz her daim müşterilerimizdir. Hizmet kalitemizi her daim daha da ileri seviyeye taşımaya oldukça önem vermekteyiz.

Oto Çekici İşlemi

Oto Çekici işlemi sürecinde ilk olarak müşterimizin bize ulaşması ile başlar. Müşteriden gerekli konumu ve araç bilgisini aldıktan sonra o bölgeye en yakın ve en uygun Yakacık Çekici personelimiz yönlendiririz. Verilen konuma ulaşan personelimiz durum tespiti yaparak aracı çekim işlemine hazır hale getirir. Gerekli bağlantı noktalarından halat girişi yapılır. Araç özelliğine göre yerden çekilerek veya vinç ile kaldırılarak çekici aracına yerleştirilir.

Yakacık Çekici işlemi;

Tüm bu işlemler sonrası müşteri de aracımıza alınarak Talep edilen yerleşim birimine araç transfer edilir. Tüm bu işlemler özen ve dikkat içerisinde yapılarak tamamlanır. Üstün kalite ve hizmet her zaman ilk önceliğimizdir. Uygun fiyatta Oto Kurtarıcı Hizmeti için tarafımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Her daim güvenle hizmet.

Leave A Comment