Yavuztürk Çekici

Yolculuğunuz esnasında aracınızın bilinmeyen bir sebepten bozulması ya da kaza sebebiyle zarar görmesi durumunda bizi aramanız yeterlidir. Aracınızın bulunduğu konumu ve aracınızla yaşadığınız problemi kısaca anlatınca ekibimiz gereken tüm ekipmanı alarak en kısa yoldan yanınıza ulaşır. Aracınızda meydana gelen sorun halledilebilecek türden ise hemen anında müdahale edilerek tamir edilmesi sağlanır. Aracınızın çekilmesi gerekirse en yakın anlaşmalı servise götürülmesine yardımcı olunur. Yavuztürk çekici günümüzde kullanılan son teknoloji ekipmanları ve araçlarıyla her gün ve günün her saati sizlere destek vermektedir. Destek hattımızı arayarak bize ulaşmanız sayesinde araçla ilgili sorununuzun çözülmesini sağlarız.

Konu Başlıkları

Yavuztürk Çekici ve Yol Yardım 

Aracınız hangi sebepten yolda kalırsa kalsın bize ulaştığınız andan itibaren en kısa zamanda bulunduğunuz adrese gelerek destek veririz. Aracınız kaza yaptığı için yolda kaldıysa uzman ekibimiz yapacaklarını kontrol eder ve gereken işlemleri yapar. Lastiğiniz patladıysa hemen yenisiyle değiştirilerek yolunuza devam etmeniz sağlanır. Aracınızın aküsü bittiği için yolda kaldıysanız akü desteği verilir. Bazen de araç kilit sisteminde oluşan problemler nedeniyle ekibimiz aranır. Bu durumda uzman ekibimiz kilit sisteminiz konusunda bir profesyonelle desteğe gelir.  Kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile siz müşterilerimizin güvenli bir yolculuk yapması için çalışmaktayız.  Yavuztürk oto lastik yol yardım ve Araç Kurtarma hizmetlerimizin garantisi uzman ekibimiz ve kullandığımız ekipmanlardan kaynaklanır. 

Oto Kurtarma Hizmetleri

Aracınızla yolda kaldığınızda destek hattımızı arayarak konum bilginizi ve durumunuzu aktarabilirsiniz. Eğer internet bağlantılı bir telefonunuz yoksa çevrenizdeki yerler hakkında bilgi vererek ekibimizin en kısa yoldan size ulaşmasına yardımcı olmuş olursunuz. Kaza sebebiyle ya da aracın bozulması sebebiyle oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Bazen hava koşulları ve yollar sebebiyle de bu hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Aracınızın bilgilerini paylaştığınızda uygun ekipman ve çekicinin gönderilmesini sağlarız. Bu durumda araç kurtarma hizmetimiz güvenli olarak tamamlanmış olur. Oto kurtarma hizmetleri veren firmaların bazıları ekipman konusunda gereken özeni göstermez. Bu sebepten aracınızın zarar görmesi gibi olumsuzluklarla karşılaşılabilir. Böyle sıkıntıları yaşamamak için garantili olarak iş yapan ve kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamızı tercih etmeniz sizin için faydalı bir hizmet almanıza katkıda bulunur.

Leave A Comment