Zümrütevler Çekici

Çekici kelimesinin trafikte sık sık kullanıldığına şahit olmuşsunuzdur. Hemen hemen her gün özellikle yoğun ve kalabalık trafiğe sahip şehirler için çekiciler can kurtaran görevi görmektedir. Hem tıkanan trafiğin açılmasını hem de arıza çıkaran aracın en yakın yetkili servise bırakılmasını Zümrütevler çekici başarı ile gerçekleştirmektedir. Sizlere sadece bir telefon mesafesi kadar uzak olan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizde olmaktadır. Oto Kurtarma araçları, herhangi bir yükü taşıma sırasında ya da arızalanmış araçların istenen rotaya ulaşımı sağlanırken sizlere yardımcı olmak için vardır.  Arıza veren araçlar başta çalışıyor gibi görünse bile daha sonra bir anda arıza tekrar başlayabilmekte ve bu durum sizi kalabalık trafikte zor durumda bırakmaktadır. Bu duruma günün her anı ulaşabileceğiniz firmamız sayesinde çözüm bulmanız ise çok kolaydır.

Konu Başlıkları

Çekici Fiyatları

Çekici fiyatları farklı etmenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu etmenlerin başında hiç şüphesiz araçlarınızın boyutu yer almaktadır. Aracınızın büyük ya da küçük olmasına göre firmamız tarafından aracınızın alınması için gönderilecek olan çekici araçlar farklı olmaktadır. Örneğin küçük binek otomobiliniz arızalandığında firmamız tarafından küçük otomobilin sığabileceği ufak hacme sahip bir oto çekici gönderilecektir. Böylelikle oluşan fiyat etkilenecek ve ona göre belirlenecektir. Siz de Zümrütevler Çekici firmasının size sağladığı uygun fiyatlardan haberdar olmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Çekici

Oto çekici hizmeti hemen hemen her tipte ve boyutta aracın arıza meydana geldikten hemen sonra araca ulaşarak onu en yakın servise götürme imkanını sizlere sunmaktadır. Oto çekiciler sahip oldukları farklı hacimleri sayesinde her türlü araca hizmet vermektedir. Oto çekiciler yolda kalan zor durumdaki araçlara yardım ettikleri için olsa gerek diğer isimleri kurtarıcılar şeklindedir. Kurtarıcılar farklı çeşitlere sahip olduklarından dolayı dört farklı gruba ayrılmışlardır. Bunlar çatallı çekici, kayar platform, tepeden çekici ve oto transfer çekici şeklinde söylenebilmektedir.

Eğer aracınızla ilgili bir problem yaşıyorsanız Zümrütevler Çekici firması iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat bizimle iletişime kurabilir ve acil durumunuzu bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Leave A Comment