Araç Kurtarma

Araçlar seyahat esnasında arızalanma veya kaza sebebiyle yolda kalabilmektedir. Oldukça can sıkıcı ve stres veren yolda kalma durumunda profesyonel araç kurtarma hizmeti alınmalıdır. Amatör veya bu konuda hiç bilgisi olmayan kişilerden yardım alınarak yapılan kurtarma faaliyetleri yarardan ziyade yüksek zararlara sebep olmaktadır. Hatta basit malzemelerle ve kuralına uygun olmayan kurtarma veya çekme işlemleri trafiği de tehlikeye atabilmekte, yaralanma ve ölümlere yol açabilmektedir. Bu nedenle kurtarma ve çekici hizmeti profesyonel firmalardan alınmalıdır. Firmamız, uzman ekibi ve son teknoloji donanımı ile araçlarınızı en sıkıntılı durumlarda dahi gerekli çekici ve oto kurtarma hizmetlerini vermektedir.

Konu Başlıkları

Oto Çekici

Araçların arıza veya hasar sebebiyle yürütülememesi veya yeni araç alımlarında ihtiyaç halinde oto kurtarıcı hizmeti gereksinimi duyulabilmektedir. Araç çekici ve kurtarma hizmeti firmamız tarafından tam bir profesyonel anlayış içerisinde araçlarınıza gerekli özen verilerek yapılmaktadır. Araç kurtarma hizmetimiz aşağıda belirtilen madde sıralamasına göre işlemektedir.

  • Çekici veya kurtarma hizmetimiz sizlerden aldığımız çağrı üzerine başlatılmaktadır. Öncelikle sizden aldığımız bilgilere göre konumunuza en yakın kurtarma aracı ve ekibine çağrı merkezimiz tarafından karar verilmektedir. Bulunduğunuz yere gönderilen ekibimiz derhal harekete geçerek yanınıza ulaşmaktadır.
  • Kurtarma veya çekme yapılacak konuma gelen ekiplerimiz aracınızın fotoğrafını çekmekte ve sonrasında aracınıza hasar vermeden çekiciye yüklenerek araç kurtarma işlemi başlatılmaktadır. Yükleme işleminden sonra ekip lideri tarafından teslim alma tutanağı düzenlenerek biri sureti size verilmektedir.
  • Aracınızın istenen noktaya getirilmesi ile aracınız tekrar özenli bir şekilde araçtan indirilerek teslim edilmesini istediğiniz yetkili kişiye verilmeden önce tekrar fotoğraflanarak teslim tutanağı ile verilmektedir.
  • Tüm yol esnasında konum bilgileri sizlerle paylaşılmakta ve gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma fiyatları birtakım değişkenlere göre belirlenmektedir. Aracın taşınmak istendiği mesafe, aracın tipi, kurtarma işleminde kullanılacak ekipman ve araç gibi bir kısım kriterlere göre fiyatlandırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız yolda kalmanın ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunun farkında olarak sizleri bir an önce bu durumdan kurtarabilmek için uzman ekibiyle gerekli müdahaleyi uygun ve ekonomik fiyatlar ile 7/24 kesintisiz sürdürmektedir. Herhangi bir sebeple yolda kalmanız durumunda gece gündüz çağrı merkezimizi arayarak çekici ve araç kurtarma hizmetimizden uygun fiyatlarımızla yararlanabilirsiniz.

Leave A Comment