Edirne Çoklu Çekici

Çoklu taşıma, birden fazla aracın taşınabilmesi için gerekli mekanizmalara sahip araçlarla yapılan şehir içi ve şehirler arası transferlerdir. Edirne çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma bu hizmeti verirken gereken tüm emniyeti ve konforu sağlamaktadır. Bilindiği gibi günümüzün en önemli sorunlarından biri de trafik sorunudur. En küçük bir kaza bile trafikte yaşanan karmaşanın artmasına ve varılmak istenen noktalara ulaşmakta zorlanmalara sebep olabilmektedir.

Maliyeti Daha düşük Taşıma yöntemi

Pek çok aracın karıştığı bir trafik kazasında çoklu çekici araçlarla tüm araçların tahliyesi bir anda sağlandığından trafik aksamalarının önüne geçilmesi oldukça kolaylaşabilmektedir. Hem trafik açısından hem de kazaya karışan sürücüler açısından Edirne Çoklu Çekici böyle bir yol yardımı beklenen ve özlenen bir hizmettir. Çaresiz bir durumdayken problemlerin bir anda çözülmesi herkesin hedeflediği bir yardımdır. Otomotiv sektörü için de çok önemli bir sorunu çözdüğü için tercih edilen bir taşıma sistemidir. Beşli ve sekizli çoklu çekiciler pek çok aracın transferini bir şehirden diğer bir şehire yaparken oldukça uygun bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Edirne çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma bu hizmeti verirken takip sistemi ve yol sigortası ile gereken güvenceyi ve rahatlığı da sağlamaktadır.

Çoklu Çekici Çeşitleri

Çoklu çekicilerin kurtaracakları ya da transfer edecekleri araca göre pek çok çeşidi bulunmaktadır. Çatallı çekiciler genelde trafik kazası geçiren ya da trafik kurallarını ihlal eden araçlar için kullanılmaktadır. İki büyük çatalı aracın altına sokarak forklift mekanizması gibi aracı kaldırarak çekiciye yüklemektedir. Ahtapot çekiciler tepeden inen vinç vasıtasıyla araçları çekiciye aktarmaktadır. Oto transfer çekicisi, hidrolik makaralı vinç kullanarak araçları damperli platforma yüklemektedir. Çoklu Çekici Araçlar indirilmek istendiğinde damper yukarı doğru kaldırılmakta ve halatlar gevşetilmektedir.

Çoklu Çekici Fiyatları

Edirne çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma fiyatları; gidilecek mesafe, kullanılacak çekici türü ve aracın boyutuna göre belirlemektedir. Yakıt masrafından kurtulan taşıt sahipleri için oldukça uygun maliyetler sağlayabilmektedir. Bu nedenle 7/24 çekici hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Sahip oldukları özel mekanizmalar pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracaktır. Varmasını istediğiniz noktaya kadar teslim kolaylığı da ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Leave A Comment