Oto Kurtarıcı Hizmeti

Kişisel araç kullanımı oldukça yaygındır. İşe giderken, okula giderken ya da herhangi uzak mesafeli bir yere giderken önceliğimiz kendi araçlarımızı kullanmaktır. Kullanıma bağlı olarak zamanla her şey sorun çıkarabilir. Araçlar da kullanıma bağlı olarak bazı sebeplerden veya eksiklerden dolayı arızalanabilir. Bu gibi durumlarda genellikle yol yardım için birilerini arayarak yardım isteriz. Kimi zaman araçlar tamir edilse de kimi zaman araçların arızasının büyüklüğünden dolayı olay yerinde yapılacak bakım ve onarımlar aracın çalışması için yeterli olmaz

Oto kurtarıcı hizmeti aracın çalıştırılamayacağı zamanlarda yardımınıza koşarak aracınızın çekici ile çekilmesi sağlanır. Eğer ki siz de yolda kaldıysanız GKS güvencesi ile bu durumu endişe etmenize gerek kalmaz. İstanbul üzerinde aracınız nerede ne zaman arıza yaparsa bizi arayarak iyi bir hizmet ile aracınızın çekilmesini sağlarız. Bazen aracımızın arıza yapmaması için gerekli tüm önlemleri alıp yola çıkmış olsak bile kaza yapmak olasıdır. Böyle bir durumda kaza yapılmış aracın kullanılması imkansızdır. Bu sebeple de aracınızı götürebilmek için çekiciye ihtiyaç duyabilirsiniz. Hava koşulları da aracımızı sürmemizi engelleyebilir. Arabanın çamura batması durumunda her ne kadar çalıştırılması denense de araç ne ileri gidebilir ne de geri. Böyle bir durumda bizi arayarak aracınızı hareket ettirebilmeniz için çekicimiz ile sizlere yardımda bulunuruz.

7/24 Oto Kurtarma

Aracınızın nerede ne zaman arıza yapacağı hiç belli olmaz. Bazı durumlarda aracınızın arızasının büyük olması sebebiyle tekrardan çalıştırabilmeniz pek mümkün değildir. Böyle bir durumda bizi tercih etmeniz durumunda 7/24 oto kurtarma hizmetimiz ile hangi gün hangi saat fark etmeksizin yardımınız için yola koyuluruz. Eğer ki bir kaza sonucu aracınız kullanılamaz hale geldiyse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayabilir, ya da dilerseniz whatsapp üzerinden mesaj atarak bize durumu açıklamanız dahilinde bulunduğunuz konuma göre en kısa sürede sizi ve aracınızı kurtarmak için deneyimli ekibimizi ve araçlarımızı hizmetinize sunarız.

Yıllara dayanan uzun tecrübemiz ile önceliğimizin sizi kalmış olduğunuz yoldan kurtarmak olduğu için en uygun fiyatlandırmalarımız ile çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeple de güler yüzlü, deneyimli ve hızlı ekibimiz sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtulabilmeniz için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Oto Kurtarma Hizmet Fiyatları

Birçok sebepten dolayı yolda kaldığınız zaman hem aracınız için hem kendiniz için hem de bütçeniz için endişe duyabilirsiniz. İşte tam bu noktada eğer ki bizi seçerseniz tüm endişelerinizi kenara atabileceğiniz bir hizmet bedeli ile içinizi rahat tutabilirsiniz. Oto kurtarma hizmet fiyatları değişiklik gösterse de size en uygun fiyatlandırmayı yapacağımıza emin olabilirsiniz. Hızlı ve memnun eden bir hizmet için en uygun fiyatı verecek olmanızdan dolayı GKS iletişime geçmenizde fayda var.

Oto Kurtarma Hizmeti için Bize Ulaşın

Gks Otomotiv olarak Yol Yardım hizmetlerinin yanı sıra istanbul Maltepe’de İstanbul Pendik’te olmak üzere Oto Yıkama, Oto Kuaför , Oto Pasta Cila Hizmetleride sunmaktayız. A dan Z ye Araç Yol Yardım ve Aracınızın temizlik hizmetleri ile birlikte Araçlarınız Bize Emanet.

Oto Kurtarma için aşağıdaki telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Acil Yardım Telefonu :

0533 193 58 54

E-Posta :

info@yolyardimi.gen.tr

Leave A Comment