Pendik Oto Kurtarıcı

Neredeyse her gün aracımız ile yolculuk yaparız. İşe giderken aracımızı kullanırız, okula giderken aracımızla gideriz, alışveriş yapacağımız zaman poşetleri kolay taşıyabilmek için aracımızla gideriz. Sürekli kullanıma bağlı olarak da araçlarda arızalar meydana gelebilir.

Yolculuğunuz nereye olursa olsun eğer ki yolda aracınız arızalandı ve asla çalışmıyor GKS olarak yardımınıza koşarız. Pendik oto kurtarıcı hizmetimiz ile olası bir arıza söz konusu olduğunda bizi aramanız dahilinde bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelerek aracınızı çekeriz.

Araç kullanırken herkesin en büyük korkusu kaza yapmaktır. Bu sebeple bütün önlemleri alarak araç kullanmaya özen gösteririz. Ancak bazen her ne kadar tedbirler alınsa da eğer olacaksa kazaya engel olmak pek de mümkün değildir. Böyle bir durumda da kazanın boyutuna bağlı olarak aracınız kullanılamaz hale gelir.

Eğer kaza yaptıysanız ve aracınız çalışacak halde değilse aracınızı nasıl tamire götüreceğinizi düşünmeyin, sadece bizi arayın ve gerisiniz bize bırakın.

Konu Başlıkları

7/24 Pendik Oto Kurtarıcı

Oldukça sık kullanmış olduğumuz araçlarımız kimi zaman bizi yolda bırakır. Bunun sebepleri anında onarılamayacak arızalar olabilir ya da herhangi bir kaza yapmamız sonucu aracımız çalışmaz. Bazı durumlarda da hava şartlarına bağlı olarak aracımızı çalıştıramayız, bazen de çamura saplanmış araçları hareket ettirmek imkânsız hale gelir.

Aracınız sizi neyden dolayı yolda bırakıyorsa bıraksın biz sizi yolda bırakmamak için 7/24 çalışıyoruz. 7/24 Pendik oto kurtarıcı için GKS ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayabilir, ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

Günün her saati sizi kurtarmak için çalışıyoruz. Aracınızla ilgili yaşamış olduğunuz her sorunda yanınızda olur ve sizi çözüme ulaştırmak için çalışırız. Bize ulaşmanız dahilinde bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelmeye çalışırız. Deneyimli ekibimiz ve donanımlı arabalarımız sayesinde sorun ne ise anında çözüme ulaştırırız.

Pendik Oto Kurtarıcı Fiyatları

Son derece kalabalık olan İstanbul’un bir o kadar da kalabalık olan Pendik ilçesinden gün boyunca binlerce araç geçmektedir. Trafikler, kazalar, araç arızalanmaları da oldukça yoğun görülen bu ilçede eğer ki aracınız yarı yolda kaldıysa aklınızda bizi bulundurun.

Pendik oto kurtarıcı fiyatları için endişelenmeden direkt bizimle iletişime geçmeniz dahilinde size en iyi hizmeti en uygun fiyata almanızın garantisini veriyoruz. Herhangi bir sorun dahilinde bizi aramış olduğunuzda son derece hızlı ve memnun eden bir hizmet vermiş olmayı hedefliyoruz. 7/24 herkese yardım etmek son derece önemli bir iştir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile birlikte müşteri memnuniyetini de uzun yıllardır koruyoruz.

Caddede, otobanda, sokakta nerede aracınız kalmış olursa olsun günün herhangi bir saatinde çekici hizmeti veririz. Fiyatlandırmalar uygulanan işleme göre değişiklik gösterecek olsa da sizin için en uygun ücretlendirmeler ile isteğinizi yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Araçlarınız Bize Emanet

Gks Otomotiv olarak Yol Yardım hizmetlerinin yanı sıra istanbul Maltepe’de İstanbul Pendik’te olmak üzere Oto Yıkama, Oto Kuaför , Oto Pasta Cila Hizmetleride sunmaktayız. A dan Z ye Araç Yol Yardım ve Aracınızın temizlik hizmetleri ile birlikte Araçlarınız Bize Emanet. Pendik Oto Kurtarıcı hizmeti için Aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Acil Yardım Telefonu :

0533 193 58 54

E-Posta :

info@yolyardimi.gen.tr

Leave A Comment