Yakıt Takviyesi Hizmeti

Yolculukların en korkulu rüyasıdır yakıtın bitmesi. Özellikle de uzun yolculukların. Yakıt durumunu fark edemeyebiliriz o anın temposu, dalgınlık yakıt ibrenizi kontrol etmenize engel olabilir. Şehir içinde veyahut şehirler arası yolculuklarda bu tür sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bu sorun şehirler arası yaşandığı zaman daha da çok sıkıntılılar yaşatabilir. Yapılması gereken tek şey arabanızı sağa çekip bizi aramak ve beklemek. Bu tür sıkıntılar yaşandığı zaman ister şehir içi ister şehirler arası mesafede olun GKS ekibi olarak her zaman bir telefon kadar uzağınızda yakıt takviye hizmeti vermeye hazırız.  +90 533 193 58 54 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Konu Başlıkları

Yakıt Takviyesi Nasıl Gerçekleşir

Yolda kaldığınız takdirde sağa çekip bizi aradığınızda en kısa sürede yanınıza geldiğimizde aracınıza uygun yakıt türünü büyük hassasiyetle takviye eder yolculuğa kaldığınız yerden devam etmenizi sağlarız. “Aracıma kendi yakıtımı kendim yükleyebilir miyim?” gibi sorular yöneltile bilir. Yasalar gereği bidon veya benzeri ürünlerle yakıt istasyonlarından yakıt temine edilemez. Bundan dolayı aracı en yakın yakıt istasyonuna iterek götürmeye çalıştığınızda hem siz hem aracınız yorulmuş olacaktır. Günümüz gereği çoğu arabalar sistemli/beyinli araçlardır. Bu alternatif sağlıksız sonuçlanacaktır. Diyelim ki yakıtı bulup kendiniz ilave etmek istediniz bu sefer de ilave ederken sızma ya da yanlış ilave sonucunda sorunu gidermeye çalışırken daha da sorun üretebilirsiniz çünkü bizler yakıtı takviye ederken aracınızın özelliklerinin hassasiyetine göre ilave ediyoruz. Aracın modeline göre, yakıt türüne göre değişiklik gösterir. Bu sebepten dolayı işi emin ellere yani bize bırakabilirsiniz bu hem sizi hem de aracınızı rahatlatacaktır.

Doğru Yakıt Takviyesi Ne Kadar Önemlidir?

İşi profesyonel ellere vermediniz takdirde sorunu çözmektense daha da kördüğüm haline getirebilirsiniz. Aracın modeline, motor gücüne, özelliklerine göre yakıt takviyesi yapılmaktadır. GKS ekibi olarak önceliklerimiz arasında her zaman aracınızın sağlığı yer almaktadır. Eğer aracınız benzinli ise bu diğer araçlara göre daha kolay bir takviye sağlayacaktır çünkü dizel (motorin-mazot) türünde çalışan araçlar profesyonel  olmadan takviye yapılırsa hava kaçmasına neden olabilir. Bu tür araçlarda bir sonraki yakıt istasyonuna gidecek şekilde takviye yapılmalıdır.

LPG (Liquified Petroleum Gas – Sıvılaştırılmış Petrol Gazı) diğerlerine göre daha meşakkatlidir. LPG’li aracınız LPG ibrenizi full göstermesine rağmen çalışıyorsa yüksek ihtimal aracın benzini bitmiştir. Öncelikle yapılması gereken benzin ilave edip LPG ye geçene kadar devam etmesini sağlamaktır. Tüm yakıt türlerinde aracın gereksinimi kadar değişiklik gösterir. Yakıt bitmesi nedeni ile yolda kalındığı takdirde gelen yardım destek ekiplerinin yakıtı full doldurması da doğru değildir. Bir sonraki benzin istasyonuna gidebilecek şekilde doldurmak araç sağlığı için en doğrusu olacaktır. Aracınızı güvenli ekiplere emanet edin. Araç sağlığınızı ve sizi düşünen GKS ekibimiz her zaman yanınızda.

Yakıt Takviyesi için Bize Ulaşın

Gks Otomotiv olarak Yol Yardım hizmetlerinin yanı sıra istanbul Maltepe’de İstanbul Pendik’te olmak üzere Oto Yıkama, Oto Kuaför , Oto Pasta Cila Hizmetleride sunmaktayız. A dan Z ye Araç Yol Yardım ve Aracınızın temizlik hizmetleri ile birlikte Araçlarınız Bize Emanet. Yakıt Takviye hizmeti için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Acil Yardım Telefonu :

0533 193 58 54

E-Posta :

info@yolyardimi.gen.tr

Leave A Comment