Çoklu Çekici

Uzman taşıma kadromuz aracılığı ile çoklu arabalarınızı ya da araçlarınızı güvence sağlayarak taşıyor ve aynı zamanda yerine teslim ediyoruz. Türkiye, diğer taşıma modlarının yanında aynı zamanda çoklu çekici hususunda da oldukça ilerlemiş ve önemli işlere imza atmıştır.

Her Konuma Güvenli Taşıma Hizmeti

Kapıdan kapıya hızlı ve devamlı bir taşınma imkanı sunmakta aynı zamanda karayolunu olabildiğince kullanmak suretiyle birden daha fazla ulaştırma çeşidinden faydalanılan bir taşıma yöntemini ortaya koymaktadır. Türkiye’de bulunan yeterli altyapı ile istenilen çoklu araç taşıma biçimleri birbirleri ile kombine olmak suretiyle zamandan da tasarruf edilmektedir. Çoklu araç taşımacılığının gerçekleşmesi amacıyla Türkiye genelinde taşınma süreçlerinin koordineli bir şekilde yerine getirilmesi gerekir.
Şehir içinde ya da şehir dışında araçlarınızın toplu taşıma uygulamaları sayesinde bir yerden bir başka yere taşınmasını sağlıyoruz. Çoklu Çekici hizmetlerini bizden aldığınızda tasarruflu bir seçim yapmış olacaksınız. Uygun taşımanın adresi, şüphesiz ki bizleriz. Bizi arayın ve en uygun güzergah ve avantajları birlikte belirleyelim.

Yolda Kalınca Ne Yapılmalı?

  • Öncelikli olarak olası meydana gelebilme ihtimali olan risk faktörlerine karşı önlem alınmalı
  • Çekici çağırma butonu tıklanılmalı ve nerede olduğunuz ile ilgili uzman ekibe konum atılmalı
  • Sigortalı bir şekilde faaliyet göstermekte olan çekici birimiz anında yardımınıza gelsin

Başlıca Faaliyetlerimiz Nelerdir?

  • Oto çekici adı altında kurtarıcı ve çekici şeklinde hizmet vermekte olan araçlarla yolda kalan araç sahiplerine çok hızlı bir biçimde ulaşarak araçlarını belirtmiş oldukları yere çekiyoruz
  • Oto Kurtarma adı altında hareket alanı kısıtlanmış olan ya da kendi motor gücü ile bulunduğu yerden hareket edemeyen arabalar “çekici çağır” uygulamasından Oto Kurtarma hususunda destek alabilirler.
  • Çoklu araç taşıma konsepti dahilinde uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetlerini kullanmak suretiyle arabalarınızı ya da çoklu araçlarınızı istediğiniz yerden yaşamış olduğunuz şehre götürebiliriz.
  • VIP araç taşıma adı altında özellikle de şehirlerarası araç taşıma uygulamalarından 12 ile 24 saatte teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Akü takviye uygulamaları ile ilgili Yol Yardım araçlarınıza ulaşmak sureti ile sizlere yakın olan Mobile araçtan yardım isteyebilir, ayrıca çok sık karşılaşılan bu durum açısından artık çekici çağır butonundan yardım talep etmek mümkün olmaktadır.
  • Kamyon ve otobüs kurtarma adı altında genel itibariyle büyük ticari arabaların açısından yol yardım olmak genel itibari ile zorlu bir süreç gibi görünmektedir. Ancak çekici çağır hususunda yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet vermek mümkündür.
Leave A Comment