Kavacık Çekici

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar profesyonel kadrosu ve araç filosu ile müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektedir. Müşterilerimizle sağladığımız güven ortamı bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. 

Günümüzde teknolojinin baş döndüren hızlı gelişimi araçlar konusunda da kendini göstermiş tasarım ve donanımlarında birçok yeniliğe imza atılmıştır. Ancak teknoloji her zaman kurtarıcı olmamakta zamanla araç içerisinde arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Bu arızalanma sırasında kendinizi aracınızla yolda kalmış bulabilirsiniz. Bu durumda çekici çağırmak ve oto servisine yönlendirmek en uygun çözüm olmaktadır. Aracınızın arızalanması durumunda Kavacık Çekici ekibi olarak olay yerine en kısa sürede yardım ekibimizi yönlendirmekteyiz. İhtiyaç halinde hızlı ve profesyonel ekibimizle yanınızda olmak bizleri mutlu edecektir.

Oto çekicilerimiz ile hemen hemen her tip araç için hizmet verebilmekteyiz. Her türlü binek araçlar, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri, minibüsler ve hatta motosikletler dahil tüm araç tipleri için oto çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Konu Başlıkları

Kavacık Yol Yardım

Araç arızalanmaları ve kaza gibi durumlarda aracınız hareket edemeyebilir. Bu durumda yol yardımı almanız gerekir. 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her türlü arıza durumunda, bir telefon uzağınızda bulunmaktayız. Bize ulaştığınızda aracınızın konumunu bize bildirerek oto yol yardım hizmetimizden kısa sürede faydalanabilirsiniz. Yer tespitiniz yapıldıktan sonra yol yardım ekibimiz en kısa sürede size ulaşmaktadır. Yol yardım hizmetlerimiz;

  • Yakıtın bitmesi ve aracın yolda kalması durumunda yakıt temini
  • Araç lastiğinin patlaması durumunda lastik değişim hizmeti
  • Araç anahtarının bozulması, kaybolması, unutulma hali gibi durumlarda araç çilingir hizmetinin devreye girmesi
  • Her türlü araç elektrik arıza durumu, sinyal ve far arızaları çözümü
  • Araç akü takviyesi

Gibi birçok alanda Kavacık Yol Yardım ile iletişime geçebilirsiniz.

Kavacık Oto Kurtarma

Oto kurtarma, herhangi bir kaza ya da arıza durumunda yolda kalan araçların araç kurtarıcı vasıtası ile bir yerden başka bir yere taşınmasıdır. Bu işlem operatörlerimizin yardımıyla araç çekiciler vasıtası ile yapılır. Herhangi bir arıza durumunda yolda kaldığınızda ya da bir trafik kazası durumuyla karşı karşıya kaldığınızda ilk olarak sürücü güvenliğini ve araç içerisindeki diğer yolcuların güvenliğini sağlamalısınız. Meydana gelebilecek başka kazaları önlemek ve sürücülerin dikkat etmesini sağlamak amacı ile trafikte akan araçların görebileceği uygun bir yere uyarı levhaları konulmalı ve dörtlü ikaz lambaları çalışır durumda olmalıdır. Kaza sonucu kendinizde veya araçta bulunan diğer yolcularda yaralanma durumu kontrol ederek ambulans ve sağlık ekiplerine haber vermeniz hayati önem taşımaktadır.

Gerekli tedbir ve önlemlerin alınmasından sonra Kavacık Oto Kurtarma ile irtibat kurmanız halinde en kısa sürede size ulaşılacak ve yardım sağlanacaktır. Her daim gelişmek ve ihtiyaç halinde yanınızda etkin bir biçimde bulunabilmek en büyük hedefimizdir.

Leave A Comment