Lastik Yol Yardım Hizmeti

Genel olarak ulaşımda özel araçların tercih ediliyor olması sıklıkla kendi aracımızla her yere gittiğimiz anlamına geliyor. İşe, okula, alışverişe, ziyarete, gezmeye ve hatta il dışı seyahatlerine bile kendi araçlarımızla gitmeyi tercih ediyoruz.

Böyle bir durumda sürekli kullanılan lastikler zamanla aşınıyor. Lastiğin ne kadar şişirildiği, yol şartları, hava şartları gibi birçok etmen araç lastiklerini olumsuz etkilemektedir. Her sürücünün başına gelme olasılığının çok yüksek olduğu bu sorunla başa çıkmak için bir uzmandan destek almak gerekli olabilir. Aksi bir durumda çözüme ulaşmayı geciktirecek hamlelerde bulunulması olasıdır.

Lastikle alakalı bir sorun yaşandığı zamanlarda seyahat etmek hem tehlikelidir hem de zordur. Hatta bazı durumlarda aracınızı süremez hale gelebilirsiniz. Böyle bir durumla seyahat halindeyken karşılaştıysanız eğer firmamızı arayarak lastik yol yardımı hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Lastik Yol Yardım

Araç ile seyahat esnasında birçok sebepten dolayı lastiklerle alakalı sorunlar yaşanabilir. Yol koşullarına bağlı olarak lastiklerde yarıklar, çatlaklar ve patlama görülebilir. Tüm bu sorunların da hangi günde hangi saatte olacağı hiç belli olmaz. Her ne kadar tedbirli davranmış olsanız da sizden bağımsız sebeplerle de lastiklerinizde sorunlar meydana gelir. Böyle bir durumda kendi başınıza lastiğinizle alakalı olan sorunlarınızı çözmeniz pek de mümkün olmayabilir.

Aracınızın lastiği yüzünden yolda kaldıysanız eğer merak etmeyin. 7/24 lastik yol yardım hizmetimiz ile herhangi bir günde günün her saatini aracınızın bulunduğu konuma gelerek, lastiğinizle ilgili sorunlarınızı çözerek sizin tekrardan yola çıkmanızı sağlarız. Genel olarak lastiğinizle alakalı olan tüm sorunlarınızı güvenilir ve işini bilen ekip üyelerimiz lastiğinizi onarır. Eğer ki sorun onarım ve tamir ile çözülemeyecek gibiyse, yanımızda getirmiş olduğumuz yedek lastik ile sizin tamir edilemeyen lastiğinizi değiştiririz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde yolunuza güvenle devam edebilirsiniz

İstanbul Lastik Yol Yardım Hizmeti

Çeşitli sebeplere hasar görmüş lastikler bir süre sonra sizi yarı yolda bırakabilir. Ya da yol üzerine atılmış olan cam gibi herhangi bir kesici nedeni ile lastikleriniz patlayabilir. Böyle bir durumda yardım almanız gerekir. Lastik yol yardım hizmeti İstanbul için GKS farkı ile artık çok basit.Günün her saati iletişim numaramızı arayarak araç ile alakalı sorunlarınızı çözmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer ki lastiğinizle alakalı sorunlar yaşıyorsanız sizi tekrardan yola çıkmaya hazır hale getirmek için öncelikli amacımız lastiğinizi onarmaktır. Lastiğiniz onarılmıyorsa eğer yeni bir lastik ile sorununuzu çözeriz.

Güvenli bir yolculuk için bizi tercih etmeniz durumunda güler yüzlü bir hizmet ile son derece uygun bir fiyat ödemeniz mümkündür. örnek olarak Maltepe Lastikçi Yol Yardım için ödeyeceğiniz tutarlar sorunun boyutuna göre değişse de sizin için her zaman en uygun fiyatları ayarlarız. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir.

Araçlarınız Bize Emanet Hemen Arayın

Gks Otomotiv olarak Yol Yardım hizmetlerinin yanı sıra istanbul Maltepe’de İstanbul Pendik’te olmak üzere Oto Yıkama, Oto Kuaför , Oto Pasta Cila Hizmetleride sunmaktayız. A dan Z ye Araç Yol Yardım ve Aracınızın temizlik hizmetleri ile birlikte Araçlarınız Bize Emanet

Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Acil Yardım Telefonu :

0533 193 58 54

E-Posta :

info@yolyardimi.gen.tr

Leave A Comment