Oto Kurtarma

Oto Kurtarma, hizmeti araçlarınızın belirli bölgelerde arızalanması ve yola devam edememesi durumunda ihtiyaç duyulan bir çalışma birimidir. Kurtarıcılarımız ile araçlarınızı bulunduğu yerden alıp, tamir için istediğiniz noktaya bırakabilir ve yolculuğunuzun kaldığınız yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.
Kurtarıcılar ile hemen her aracın taşınması mümkün olmaktadır. Küçük tip binek araçlar ya da kamyonet gibi daha büyük araçların çekilmesi işlemlerinde farklı boylardaki kurtarıcı ekipmanları ile hizmet vermekteyiz.
Kurtarma hizmetlerimiz aynı zamanda şehir işi trafiğinde yaşanan sorunların da önüne geçmek üzere kullanılabilmektedir. Trafikte yaşanan kazaların kısa sürede tıkanıklığa yol açması, araçların kurtarıcılar tarafından kaldırılmamasından kaynaklandığı için herhangi bir arıza durumunda bizlerle iletişime geçerek hızlı bir biçimde aracınızın trafikten çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı Çeşitleri Nelerdir?

Oto kurtarma işi yapmakta olan firmamız bünyesinde araçların tekli ya da çoklu olarak çekilmesine göre farklı ekipmanlar ile çalışılmaktadır. Tek bir aracın çekilmesinde kullanılan ekipmanlar ile birden fazla aracın çekilmesi ya da kurtarılması durumunda kullanılan kurtarıcı araçları birbirinden farklı olmaktadır.
Araçlarınızın yer değişikliğini yapmak istediğiniz durumlarda ya da araçlarınızda oluşan arızaların tamirhanelerde giderilmesi gerekli görüldüğü durumlarda Yol Yardım ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet bünyesinde de araçlarınızda herhangi bir zarar durumu oluşmadan istenen noktaya ulaştırılması amaçlanarak çalışılmaktadır.
Oto kurtarıcı çeşitleri aynı zamanda araç büyüklüklerine göre de değişiklik göstermektedir. Büyük araçlar için kullanılan kurtarıcıların daha sağlam ve büyük ekipmanlar ile çalışması gerekirken otomobil kurtarıcıları daha az ekipmanla da işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Oto Kurtarıcı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Oto kurtarma fiyatları yapılacak işlemde kullanılan ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir. Tekli araç kurtarma ya da çekme yapacak olan ekipmanlar ile çoklu araç kurtarması yapacak olan araçların fiyatları da birbirinden farklı olmaktadır.
Oto kurtarıcıların fiyatları firmalar bazında da değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız özelinde siz değerli müşterilerimizin en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla alabilmenize yönelik fiyat politikaları belirlenmekte ve bu doğrultura araç kurtarma işlemlerimiz yapılmaktadır.
Araç Kurtarıcı ihtiyacı olan müşterilerimizin alanında uzman kadromuz ile kısa sürede iletişime geçerek istedikleri adresten araçlarının alınması sağlanabilmektedir.

Leave A Comment