Pendik Yol Yardım

Bir yerlere ulaşım amacı ile gitmek için oldukça farklı toplu taşıma araçları da bulunsa da gün geçtikçe artan özel araç kullanımları trafiklere yol açar. Son zamanlarda artan araç satımı ile de kişisel araçlarla ulaşım sağlama oldukça yaygındır. Her ne kadar tedbir alınmış olursa olsun yol boyunca başımıza araçla alakalı sorunlar gelebilir.

Aracınız arıza yapabilir, lastiğiniz patlayabilir, ya da kaza yapabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman eğer ki Pendik ve yakınlarında ise iseniz Pendik yol yardım sayesinde GKS farkı ile sorununuz ne ise hızlıca çözülür. Genellikle en sık karşılaşılan durum lastik patlamalarıdır. Böyle bir durumda lastiğiniz onarılır ya da yenisi takılır. Ufak arıza durumlarında ise deneyimli tamir ekibimiz ile hemen müdahale uygulanarak aracınız yeniden çalışır hale getirilir. Ancak bazı durumlarda arıza tespitinden sonra çözüm kolay değil ise çekici ile aracınızı almamız gerekir.

Pendik Oto Çekici Hizmeti

Bazı zamanlar yolculuk esnasında birden araba durabilir. Sebebini anlayamadığımız bir şekilde tekrardan çalıştırmanın imkânsız olduğunu görürüz. Ya da her ne kadar dikkatli olunursa olsun herhangi bir kaza geçirebiliriz. Böyle durumlarda da aracımızı götürebilmek için çekicilere ihtiyaç duyarız. Pendik oto çekici hizmeti için bizi aradığınız zaman size ve aracınıza en uygun müdahale ile sorunu ortadan kaldırırız. Olası bir arıza durumunda önceliğimiz aracınızı bulunduğunuz konumda tamir etmek olsa da bazen arızalar hemen çözülecek gibi olmayabilir. Bu sebeple de çekicilerimiz ile aracınızı istediğiniz konuma kadar taşıyarak sorunun çözülmesine öncülük etmek isteriz. Eğer ki bir kaza yaptıysanız tamirin olay yerinde yapılması mümkün değildir. Kaza yapmış olduğunuzda iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak tam konumunuzu belirtmeniz durumunda çekici araçlarımız ile sizin yardımınıza koşarız. Bizi tercih etmeniz durumunda hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile yüz güldüren sonuçlara ulaşmanız sağlanır.

7/24 Pendik Yol Yardım

Seyahat ederken, bir yerlere giderken aracımızın ne zaman bozulacağı belli olmaz bu sebeple de Pendik yol yardım 7/24 hizmetinizdedir. Sorun ne olursa olsun istediğiniz zaman arayarak çözüme en hızlı ve en doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Aracınızla ilgili arıza ne ise ona yönelik işlem anında yapılmaktadır. Aracınızın arızası anında tespit edilerek ona göre bir tamir işlemi bulunduğunuz yerde uygulanır. Bakımlar ve onarımlar hızlı bir şekilde tamamlanarak aracınızı kullanıma hazır hale getirilir.

Aracınızda arıza çözülemeyecek gibiyse ya da herhangi bir kaza durumu varsa aracınız firmamıza ait çekicilerle çekilir. İstanbul Pendik lastik yol yardım ile eğer ki lastiğinizle alakalı bir sorun yaşıyorsanız GKS’nİn uzman çalışanları sayesinde konumunuza gelerek aracınıza olay yerinde müdahalede bulunulur. Patlayan lastiğiniz tamir edilerek yolunuza devam etmeniz sağlanır. Eğer ki lastiğinizde oluşan hasar tamir edilemeyecek halde ise yedek lastik takma işlemi gerçekleştirilir.

Araçlarınız Bize Emanet

Gks Otomotiv olarak Yol Yardım hizmetlerinin yanı sıra istanbul Maltepe’de İstanbul Pendik’te olmak üzere Oto Yıkama, Oto Kuaför , Oto Pasta Cila Hizmetleride sunmaktayız. A dan Z ye Araç Yol Yardım ve Aracınızın temizlik hizmetleri ile birlikte Araçlarınız Bize Emanet

Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Acil Yardım Telefonu :

0533 193 58 54

E-Posta :

info@yolyardimi.gen.tr

1 Comment

  1. Buse Korkmaz
    16/09/2020 Yanıtla

    Hizmetinizden çok memnun kaldım çok teşekkürler ilginiz için

Leave A Comment