Üçüncü Köprü Çekici

Trafik yoğunluğu esnasında aracınızla kaza yapmanız ya da beklenmedik bir sebepten aniden bozulması durumunda firmamızla iletişime geçip destek istemeniz yeterlidir. Telefonda verdiğiniz bilgiler ve konumunuza göre ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlarla beraber en kısa yoldan yanınıza geliriz. Uzman ekibimiz aracınızın kontrolünü sağlar ve gerekliyse yerinde müdahale ederek aracınızın çalışır duruma gelmesine yardımcı olur. Aracınızın çekilmesi gerekiyorsa en yakın anlaşmalı servise ya dilediğiniz tamirciye ulaştırılması sağlanır. Tüm bu hizmetlerimizi en teknolojik cihazlarla yaparak işlemlerinizin hızlıca tamamlanmasını sağlarız. Firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Üçüncü köprü çekici hizmetlerimizi güvenle tercih etmenizin en önemli sebebi bu olmaktadır. 

Üçüncü Köprü Yol Yardım

Aracınızın aniden bozulması durumunda ekibimizle 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Genelde araçlarda en çok karşılaşılan sıkıntılı süreçlerden biri de lastik patlamasıdır. Bu durumda aracınızın lastiği değiştirilerek yolunuza devam etmeniz sağlanır. Bazen de akü bitmesi söz konusu olur. Uzman ekibimiz yanlarında getirdikleri cihazlarla akünüzün çalışmasını sağlar. Motorun su kaynatması da karşılaşılan sorunlardandır. Aracınızın tüm kontrolleri yapılarak yerinde çözüm üretilmesi veya gerekirse servise götürülmesi sağlanır. Son yıllarda araç sahiplerinin yaşadığı problemlerden biri de kapının kilitli kalmasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda ekibimiz yardıma gelirken çilingir de getirir. En kısa zamanda kilit açılır ve gerekirse değişimi yapılır. Üçüncü köprü yol yardım hizmetlerini en kısa sürede trafik akışını engellemeyecek şekilde gerçekleştiririz.

Üçüncü Köprü Çekici ve Oto Kurtarma Çalışmaları

Trafiğin yoğun aktığı bölgelerde, köprü girişleri ya da üzerinde ya da hava şartları sebebiyle oluşan aracınızla ilgili tüm problemlerinizin en kısa zamanda çözülmesi için uzman ekibimizle günün her saati sizlere destek vermekteyiz. Kaza anında araçların bulundukları yerden hızlıca çekilmesi gerekir. Bunu kolayca yapabilmek için araca uygun çekicinin olması önemlidir. Gerekli ekipman ve araç desteğiyle oto kurtarma çalışmaları güvenli bir şekilde tamamlanır. Firmamız müşterilerimize destek verebilmek için her geçen gün gelişen ve değişen teknolojilere uyum sağlamak amacıyla ekipmanlarını ve araçlarını güncellemektedir. Bu sayede en hızlı, kaliteli ve güvenli araç kurtarma ve yol yardım hizmetleri sağlanmaktadır. Yıl boyunca sizlere destek olmamız için telefonlarımızdan hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment